ثبت شرکت

در ابتدای امر باید بدایم هر شراکتی زمانی واقعی و با پایه و اساس تلقی می شود که به مرحله ثبت برسد . واین ثبت شراکت زمانی صورت می پذیرد که حد اقل ۲ نفر شریک  به اضافه حداقل مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰ ریال سرمایه وجود داشته باشد در این صورت که می توانیم شراکت یا در واقع شرکت خود را به ثبت برسانیم .

نکات مهم و قابل توجهی که قبل از اقدام به ثبت شرکت باید در نظر داشته باشید را مهم بشمارید زیرا در صورت عدم رعایت این موارد ممکن است با مشکلات بسیاری رو به رو شوید .

باید بدانید که هیچ یک از شرکا نمی توانند بدون اطلاع و رضایت  شریک خود حتی اگر کمترین سهم را از سرمایه داشته باشد سهام او را کم یا زیاد کند و یا از او بگیرد .

هر گونه تغییر و تحول در شرکت باید با حضور و رضایت کامل شرکا صورت گیرد بنابراین در هنگام انتخاب شرکا کمال دقت را انچام دهید و حتما قبل از ثبت و راه اندازی شرکت خود با مشاورین و متخصصین ثبت شرکت مشورت کرده و بعد اقدام به ثبت کنید.

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت

  • کپی شناسنامه و کارت ملی همه ی اعضا
  • ارائه ی عدم سوء پیشینه ی کیفری تمامی اعضا

 

مراحل ثبت شرکت

پس از تحویل دادن مدارک مورد نیاز ( کپی شناسنامه و کارت ملی همه ی اعضا + عدم سوپیشینه کیفری اعضا ) به موسسه ثبت ونک، ورود اطلاعات در سایت رسمی اداره ی ثبت شرکت ها انجام می شود.

پس از چند روز تائید نام آن انجام می گیرد. که در صورت تائید شدن نام انتخابی، مراحل بعدی، یعنی آماده شدن پیش نویس مدارک ثبتی شرکت برای امضای اعضا صورت می گیرد. در ادامه حدوداً بین ۱۵ تا ۳۰ روز کاری زمان می برد تا ثبت نهایی انجام گیرد. و مدارک ثبتی شرکت ( اساسنامه، شرکتنامه، تقاضانامه و..) حاضر شود.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های ۸۸۶۲۰۳۰۵۰ و ۸۸۶۲۰۳۰۶۰ تماس حاصل فرمایید و یا از طریق مشاوره آنلاین سوال خود را بپرسید.